Linki

Facebook

partnerzy

Dziękujemy, że zechcieli Państwo skorzystać z naszych usług i przedstawić swoją ofertę dla Studentów i Absolwentów aktywnie korzystających z usług Biura Studenckich Praktyk Zawodowych i Karier.

-        Jeżeli z naszych usług korzystają Państwo po raz pierwszy lub jeżeli zaszły zmiany w danych teleadresowych Firmy, zapraszamy do obowiązkowej rejestracji poprzez wypełnienie wniosku rejestracji firmy.
-        Poprawnie wypełniony formularz należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
-        Pracownik Biura Studenckich Praktyk Zawodowych i Karier poinformuje Państwa o akceptacji rejestracji lub ewentualnych nieprawidłowościach we wniosku.
-        Po akceptacji rejestracji są już Państwo naszymi Partnerami i mają Państwo możliwość korzystania z oferty dostępnej w zakładce Usługi dla Pracodawców* - http://bpzk.pwszplock.pl/dla-pracodawcow-dla-plocka/uslugi-dla-pracodawcow

* Poprzez określenie "Pracodawca" należy rozumieć - firmę, instytucję, organizację, fundację, stowarzyszenie lub inny podmiot gospodarczy, który chce nawiązać współpracę z Biurem Studenckich Praktyk Zawodowych i Karier w celach określonych dla funkcjonowania jednostki. 

© 2016 Biuro Studenckich Praktyk Zawodowych i Karier. All Rights Reserved. Designed By Piotr Felczak