Linki

Facebook

partnerzy

Pliki do pobrania:

  1. FORMULARZ REJESTRACJI FIRMY                    -   pobierz   plik doc.     plik pdf
  2. ZGŁOSZENIE OFERTY pracy/praktyki/stażu    -   pobierz   plik doc.     plik pdf.

 

Zapraszamy do współpracy z Biurem Studenckich Praktyk Zawodowych i Karier. Współpraca rozpoczyna się od momentu przesłania formularza rejestracji firmy na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nasza oferta obejmuje:

1. ORGANIZACJĘ SPOTKANIA ZE STUDENTAMI

Z chęcią zorganizujemy spotkanie przybliżające studentom specyfikę pracy w Państwa firmie, w danej branży i na określonych stanowiskach. Z naszej strony oferujemy bezpłatne udostępnienie sali oraz promocję wydarzenia wśród studentów.

2. ORGANIZACJĘ WARSZTATÓW, SZKOLEŃ DLA STUDENTÓW
Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje dotyczące tematyki warsztatów i szkoleń – wszystkie sugestie z chęcią rozważymy. Organizacja wydarzenia zawiera bezpłatne udostępnienie sali oraz promocję wśród studentów.

3. AKCJE PROMOCYJNE

Chętnie wspomożemy promocję organizowanych przez Państwa bezpłatnych wydarzeń skierowanych do studentów poprzez:

  • ZORGANIZOWANIE PUNKTU INFORMACYJNEGO- w ramach współpracy umożliwiamy rozstawienie stoiska na wybranym wydziale w Uczelni
  • ULOTKI I PLAKATY - rozwieszenie plakatów, dystrybucję materiałów promocyjnych w określonych miejscach na uczelni.

Szczegóły akcji promocyjnych ustalamy indywidualnie z partnerem akcji.

4. ZAMIESZCZENIE OGŁOSZEŃ O PRACĘ/PRAKTYKI/STAŻE W FORMIE OFERTY OTWARTEJ:
rozpowszechnienie oferty wraz z nazwą i danymi teleadresowymi firmy na stronie Biura, tablicach ogłoszeń na wydział uczelni, oraz na profilu Facebook’a Rady Uczelnianej Samorządu Studentów,
każda z osób ma dostęp do złożonej przez Państwa oferty i samodzielnie może zadecydować o aplikowaniu na oferowane stanowisko pracy.

5. ZAMIESZCZENIE OGŁOSZEŃ O PRACĘ/PRAKTYKI/STAŻE W FORMIE OFERTY ZAMKNIĘTEJ:
- rozpowszechnienie oferty bez danych teleadresowych firmy na stronie Biura, tablicach ogłoszeń na wydział uczelni, oraz na profilu Facebook’a Rady Uczelnianej Samorządu Studentów,
- przeprowadzenie wstępnej selekcji kandydatów, według Państwa kryteriów.

  • Pracodawcy chcący opublikować w Biurze Studenckich Praktyk Zawodowych i Karier ogłoszenia i aktualne oferty proszeni są o przesłanie formularza zgłoszenia oferty pracy/praktyki na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pracownik Biura, po otrzymaniu formularza, skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia odbioru oferty. Jeżeli w formularzu Pracodawca nie określi dokładnej daty ważności, oferta będzie rozpowszechniona maksymalnie przez 30 dni.

Będziemy wdzięczni, jeżeli po zakończeniu procesu rekrutacji zgłoszą nam Państwo fakt zatrudnienia kandydata, który jest studentem lub absolwentem naszej Uczelni.

 

Publikacja ofert na stronie internetowej Biura Studenckich Praktyk Zawodowych i Karier jest  BEZPŁATNA. 

 

6. PONADTO JESTEŚMY OTWARCI NA RÓŻNORODNE OFERTY WSPÓŁPRACY Z PRZEDSTAWICIELAMI BIZNESU.
    JEŚLI SĄ PAŃSTWO ZAINTERESOWANI USTALENIEM ZASAD INDYWIDUALNEJ OFERTY ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
    Z PRACOWNIKIEM BIURA. 

Biuro Studenckich Praktyk Zawodowych i Karier
tel. 24 366 54 00 wew. 243
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2016 Biuro Studenckich Praktyk Zawodowych i Karier. All Rights Reserved. Designed By Piotr Felczak